Osiedle Nowe Miasto Słupsk MatBet

Z myślą o Tobie...

Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi, bezpieczne chodniki czy przestrzenie do zabawy, aktywności oraz wypoczynku. Nieustannie troszczymy się o to, aby infrastruktura wokół naszych osiedli była atrakcyjna i funkcjonalna dla wszystkich.

Z myślą o Tobie współtworzymy miasto.


Nowe Miasto to dynamicznie rozwijające się Osiedle położone w zachodniej części Słupska, stanowiące cześć dzielnicy Niepodległości.


Niepodważalnym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja – to idealne miejsce dla osób pragnących spokojnej okolicy pełnej zieleni oraz potrzebujących łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej.

Swobodne przemieszczanie się w kierunku innych dzielnic miasta umożliwia obecność ringu wewnętrznego i obwodnicy miasta w ciągu drogi S6, a otoczenie pełne zieleni, drzew, kwiatów, terenów rekreacyjnych pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, nabrać relaksu i żyć komfortowo. Na terenie osiedla powstają pięciopiętrowe budynki, o wysokim standardzie, z windami, garażami, miejscami parkingowymi oraz terenami rekreacyjnymi.

OBECNIE W SPRZEDAŻY

BUDYNEK A2


Ilość mieszkań: 84
Mieszkania: od 38 do 65 m2
Ceny: od 7190 zł/m2
Termin realizacji: do 06.2025

BUDYNEK B15


Ilość mieszkań: 60
Mieszkania: od 31 do 54 m2
Ceny: od - ...
Termin realizacji: do 12.2025

LOKALIZACJA
NOWE MIASTO SŁUPSK

ZACHODNIA CZĘŚĆ SŁUPSKA

Nowe Miasto powstaje w rejonie ul. Legionów Polskich położonej w zachodniej części Słupska. To dobre miejsce dla osób pragnących mieć dostęp do infrastruktury miejskiej i możliwości szybkiego przemieszczania się w różne rejony miasta poprzez ring i obwodnicę.

BIURO SPRZEDAŻY
Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (piętro I)

Marcin Piętka
.mobile 731 696 321
.email marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile 600 942 249
.email agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile 600 253 149
.email paulina@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska
.mobile 784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl

Justyna Jelonek

.mobile 796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl

MATBET Sp.z o.o. - budujemy Słupsk, Koszalin, Szczecinek

MATBET Sp. z o. o. to uznana na rynku firma, od 30 lat zajmująca się projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Oddaliśmy do użytku kilkaset budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 250 tys. m².

FacebookInstagramLinkedInLink